Cursus Online Opsporen van informatie A
VOGIN A: Informatielandschap en systematisch zoeken
13 mei 2025 – dag 1 (fysiek in Utrecht): Rol van de informatiespecialist; overzicht van het actuele informatielandschap; werken met Wikipedia en webzoekmachines
14 mei 2025 – dag 2 (fysiek in Utrecht): Gestructureerde zoeksystemen; systematische zoekacties opzetten; evalueren zoekresultaten.
Kosten: € 520 met 15% korting voor KNVI-leden, gebruik bij het bestellen de kortingscode KNVI
Er zijn kortingen beschikbaar voor groepen van 2, 3 en 4 personen van dezelfde organisatie. Vraag svp om een kortingscode via info@vogin.nl voorafgaand aan de online bestelling.
Duur: 2 dagen
Er kunnen maximaal 4 cursisten van dezelfde organisatie deelnemen aan A, B, en A+B, bij elkaar.
Uiteraard zal een smakelijke lunch zal niet ontbreken. Heb je dieetwensen (zoals vegetarisch), stuur svp een email naar info@vogin.nl met je wensen dan wordt hier rekening mee gehouden.
Deze cursus is ook beschikbaar als in company maatwerk. Neem hiervoor contact op met Jeroen Bosman via jeroensbox@gmail.com“